Opleiding en Cursus kalender

De volgende opleidingen hebben nog vrije plaatsen beschikbaar. Kies de datum waarvoor u zich wilt inschrijven.

Opleiding Startdatum Plaatsen
BHV basis E-learning, 1 dag Monday 04 September 7Schrijf mij in
BHV herhaling E-learning, 1 dagdeel Tuesday 05 September 5Schrijf mij in
Beheerder Brandmeld Installatie Thursday 14 September 3Schrijf mij in
BHV-herhaling, 1 dag Friday 15 September 10Schrijf mij in
BHV basis E-learning, 1 dag Monday 25 September 7Schrijf mij in
BHV-herhaling, 1 dag Monday 09 October 5Schrijf mij in
BHV herhaling E-learning, 1 dagdeel Wednesday 11 October 8Schrijf mij in
BHV ploegleider Thursday 12 October 9Schrijf mij in
BHV basis E-learning, 1 dag Monday 16 October 10Schrijf mij in
Beheerder Brandmeld Installatie Thursday 19 October 10Schrijf mij in
BHV-herhaling, 1 dag Friday 27 October 15Schrijf mij in
EHBO herhaling Tuesday 31 October 8Schrijf mij in
BHV herhaling E-learning, 1 dagdeel Tuesday 07 November 15Schrijf mij in
BHV-herhaling, 1 dag Friday 10 November 15Schrijf mij in
Beheerder Brandmeld Installatie Thursday 16 November 10Schrijf mij in
Bel RJ Security Safety

(0)88 434 99 04

Blijf op de hoogte

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief