Opleiding en Cursus kalender

De volgende opleidingen hebben nog vrije plaatsen beschikbaar. Kies de datum waarvoor u zich wilt inschrijven.

Opleiding Startdatum Plaatsen
BHV-herhaling, 1 dag Monday 20 November 7Schrijf mij in
BHV basis E-learning, 1 dag Friday 24 November 2Schrijf mij in
BHV-herhaling, 1 dag Friday 01 December 9Schrijf mij in
Hoofd BHV Wednesday 06 December 4Schrijf mij in
Beheerder Brandmeld Installatie Thursday 07 December 8Schrijf mij in
BHV-herhaling, 1 dag Monday 11 December 5Schrijf mij in
BHV herhaling E-learning, 1 dagdeel Wednesday 13 December 11Schrijf mij in
BHV basis E-learning, 1 dag Monday 18 December 4Schrijf mij in
BHV-herhaling, 1 dag Monday 08 January 15Schrijf mij in
BHV basis E-learning, 1 dag Monday 15 January 15Schrijf mij in
BHV-herhaling, 1 dag Friday 19 January 15Schrijf mij in
BHV herhaling E-learning, 1 dagdeel Thursday 25 January 15Schrijf mij in
BHV-herhaling, 1 dag Monday 05 February 15Schrijf mij in
BHV basis E-learning, 1 dag Tuesday 06 February 15Schrijf mij in
BHV herhaling E-learning, 1 dagdeel Wednesday 07 February 15Schrijf mij in
Bel RJ Security Safety

(0)88 434 99 04

Blijf op de hoogte

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief